| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani anul acesta fac 18.
De 2 luni am o prietenă și o iubesc foarte mult..eu nu mi-am inceput viața sexuală pana ce n-am cunoscut-o pe ea. Am avut alte relații foarte scurte și in nici una n-am fost eu de vină.
Eu ca baiat is foarte emoțional și chiar iubesc cu adevarat și pun suflet in relație si simt ca pot ramne loial unei singure personae.
Revenind iar la problema mea.
In relațiile precedente nu mi-o pasat deloc de fata respectiva daca o facut sau nu cu 1 sau mai mulți!
Dar la ea e astfel, am așa o ciudă faptul că o facut-o cu altcineva.
Și chiar simt ca noi ne potrivim cu adevarat și ea foarte loială.
Ea a facut alte greseli in trecut care chiar nu mi-o pasat cum ar fi o facut un oral la un baiat ca crede ca o place si nu stiu ce...
O avut o relatie de aproape de 2 ani in care nu o facut nimic cu baiatul respectiv și eu trimis nud, dar fara fața, oricum baiatul nu a facut nimic cu ele, nu le mai are respectivul.
Ea i-a trimis din cauza ca baiatul i-a spus ca sunt de aproape 2 ani impreuna si ea n-a facut nimic important pentru el.
Dupa asta ei n-au mai vb.
Si ea dupa relatia asta a gasit pentru altcineva cu care o fost numa o lună si a facut-o cu el.
Si acum noi am ajuns sa fim impreună.
Ea nu prea a vrut sa facă doar la insistențele lui ca o sa inteleaga mai bine dupa asta si chestii.
Știu ca poate am o gandire de copil ca oricum cand o sa ma insor nu o sa gasesc o fata virgina asta e clar, dar nu stiu as vrea un sfat ceva.
Da știu ca nu conteaza trecutul.
Doar ca eu simt ca ea imi e sufletul pereche si odată ce ții la un om așa de mult e normal sa ai sentimentul ala de ciuda ca o avut-o altcineva.
Dar asta e viața.
Sper să ma puteți ajuta si cu cel mai mic sfat...
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mda înțeleg cumva, e un sentiment nasol dar pur și simplu nu te gândi la asta, gândește-te că a fost doar a ta idk

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Lumea este așa cum ni se pare. Așa zice oarece filozof. Ce este mai important, că este acum a ta, sau că a trecut prin niște întâmplări înainte să te cunoască?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este normal sa ai sentimentul respectiv, intr-o mica masura.
Fa asta cu ea, partea sexuala, si dupa o sa dispara.

Numai bine! ^_^

| Sofer a răspuns:

Nu te mai gândi la trecutul ei chiar dacă e greu de acceptat. Accepto asa cum e.