| Roxana223 a întrebat:

Bună! Am 17 ani, iar eu impreuna cu prietenul meu de 19 ani,am făcut,,sex prin haine". Mai exact el era peste mine și ne tot frecam unul de altul,pana când am simțit,,bărbăția lui" la mine în *****(mentionez ca aveam chiloti foarte subtiri si pantaloni de trening). De asemenea,el era foarte excitat, simțeam pantalonii lui uzi. Exista riscul unei sarcini?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai 12 ani

| Violleta2022 a răspuns:

Ala nu-i sex prin haine...iar tu nu ai 17 ani, ca ai fii stiut macara tata lucru pana la varsta asta, ce inseamna sex si cum se face.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista sex prin haine!
Lasati joaca de-a sexul, daca sunteti atat de micuti, ca va murdariti hainele si intra mama la banuiala.

| Hammurabi a răspuns:

Și în 2019 aveai tot 17 ani.
Ce ai pățit?

| Goete a răspuns:

Dus cu pluta trebuie sa fii si absenta total de la scoala.

O sa se nasca copilul imbracat

| alexandraionela1234 a răspuns:

Nu ai cum prin haine daca nu te a penetrat cu ea direct in vagin. Ce ati facut voi se numeste peeting. Nu ai cum sa ramai însărcinată, doar s-a excitat si a avut lichidul ala specific. Nu ai de ce să-ți faci griji. Nu va mai chinuiți cu sex prin haine, mai tare va amăgiți, luați un prezervativ si go!