| Costel24546 a întrebat:

Am facut petting impreuna cu prietena mea. Aveam prezervativul pus de mai devreme pentru ca incercasem si altceva si aveam lichidul preejeculator in varful lui. Dupa asta mi-am pus pantalonii si am inceput a face petting. In timpul pettingului eu aveam pantaloni scurti iar ea chiloti si pana am ejaculat la un moment dat dar intre timp prezervativul a cazut. Exista vreun oarecare risc? Precizez din nou; eu eram in pantalnoi scurti iar ea doar in chiloti.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi chiar culmea miracolului ca in urma unui petting efectuat in modul prezentat sa se poata forma o sarcina. Si in plus nici NU ai precizat daca in momentul pettingului, prietena ta era sau nu in perioada fertila a ciclului menstrual adica in singurele 4-5 zile in care formarea sarcinii este posibila. In consecinta intr-o astfel de situatie formarea sarcinii ar reprezenta un ''adevarat miracol'' big grin Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Din pacate a ramas insarcinata. Felicitari.

| Costel24546 explică (pentru Frank51):

As dori niste raspunsuri serioase..nu la misto.

| Costel24546 explică (pentru Frank51):

Doresc raspunsuri seriose nu la misto

| Rd79 a răspuns:

Tu esti troll, nu?

| Costel24546 explică (pentru Rd79):

Nu frate chiar nu stiu ce sa zic pentru ca nu stiu cand a cazut prezervativul si ce sanse erau ca sperma sa ajunga unde nu trebuie.