| Dchain a întrebat:

Buna am 17 ani si am o problema big grin cu cred ca marimea penisului si forma acestuia marimea este de 18 si penisul este putin curbat si am de gand sa imi incep viata sexuala cat de curand big grin. Inca o problema care ma macina este ca catodata imi tot apare ceva alb pe penis sau suprafata acestuia si nu stiu ce este m-ati putea indruma big grin sau sa imi dati niste sfaturi despre aceste chesti big grinbig grinbig grin

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Penisul tau este la limita de sus a normalitatii (adica foarte mare). Curbarea este frecvent intalnita, la multi barbati, nu este nimic anormal si nu iti va afecta viata sexuala. Asadar, nu ai nici o problema. Nu stiu ce iti apare alb pe suprafata penisului, fiindca descrierea ta este absolut insuficienta. Sa fie lichid preejaculator?

| Liada a răspuns:

Adreseaza-te la ginekolog daca tot te framinta atit de mult asa intrebare... dar totul va fi ok in relatia sexuala daca vei fi increzut in tine si puterile tale...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moama eu am 12 ani si il am de 16 si aprp aia e sperma!

| crystyanz a răspuns:

Nu ai ma nimic stai calm laughing, asa e la toti baietii, doar sa te speli acolo happy, sa fi curat =]

| vulpe_4104 a răspuns:

Ok. prima problema nu stiu care e de fapt, dar ma rog.
a doua problema se poate ca tu sa ai o candidoza si exista diferite creme pentru a trata aceasta problema. dar va trebui sa mergi la urolog si in nici un caz la ginecolog. La ginecolog merg fetele/femeilewinking

multa bafta si succes in continuare

| vulpe_4104 a răspuns:

Am uitat sa precizez, totusi ai grija cu viata sexuala sa nu ii dai si partenerei tale aceasta candidoza. la fete se manifesta altfel si pentru ele e foarte incomod si neplacut.

| Dchain explică:

Ceea ce apare pe suprafata penisului este ceva alb, miroase nu stiu ca branza laughing si apare doar daca nu ma spal timp de 4-5 zile ca atunci cand sunti racit atunci nu prea fac baie si no atunci apare