| marmota_8713 a întrebat:

Hey TPU,
am o problema care ma macina si mi-e frica sa-mi incep viata sexuala. Cred ca am penisul prea mare. E posibil? Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| piggy a răspuns:

Penisurile mari sunt la mare cautare, multi si-ar dori sa aiba asa un "defect"batting eyelashes

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Si marmota invelea ciocolata in staniol.

| liviu42 a răspuns:

Esti bolnav psihic. sa nu o faci ca vei muri.

| Chrisstine a răspuns:

Tai-orolling on the floorsau castreza-terolling on the floor)

| 4l3x a răspuns:

Bai SuperDick laughinglaughing cat dq de mare poti sa il ai?laughing ti'e frica ca nu incape in vagin?laughinglaughinglaughing stai lin ca aia 10 cm ai tai intra lejerlaughingpoti intra si tot daca vrei laughinglaughinglaughing

| AndyArtist a răspuns:

Ba bine-ar fi sa ai penisul la fel de mare ca ego-ul...laughing si ce-i asa de rau? e chiar foarte bine sa il ai marehappy

| Sexcrocu a răspuns:

Tu chiar m'ai crezut cand ti'am zis ca la mop i se zice penis?

| marmota_8713 explică:

O ai de 12 cm si crezi ca o ai mare?

| marmota_8713 explică:

Wow, @4l3x, cata frustrare in cat de putine cuvinte laughing te simti cu musca pe caciula? laughing)

| DeidaraHD a răspuns:

Sa til micsorezi? Incepe'o cine zice sa nu o incepi laughing