| Ionel221 a întrebat:

Salut! Am 18 ani, sunt virgin, si as vrea sa-mi incep viata sexuala, dar am penisul curbat in jos, si nu pot nici sa-mi decalotez capul penisului...
Ma gandesc ca ar fi imposibil un act sexual. Primul lucru, stiu ar trebui sa ma duc la doctor. Dar as vrea sa stiu, daca as putea face altceva?
E ceva normal. sau trebuie sa fac 1000 de operatii?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IceKitty18 a răspuns:

Daca chiar ti sa faci un control e ok, dar stai linistit cu faza "curbat in jos" din cate stiu daca e mai arcuit sau curbat dai o placere mai mare la fete happy asa ca stai linistit si distreaza-te

4 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

De ce sa fie imposibil un act sexual?
Faptul ca ai penisul curbat, nu te incurca cu absolut nimic...

| IceKitty18 a răspuns:

Multumesc de fundita :* ma bucur ca te.am putut ajuta cu un sfat :*

| Irindea_Paul_1998 a răspuns:

Nu iti poti decalota capul deoarece ai fimoza. Asta trece numai prin operatie, dar nu iti fa griji, nu este o operatie grava.

| Irindea_Paul_1998 a răspuns:

Contacteaza un medic chirurg