| Guys a întrebat:

Am 17 ani si jumatate si sunt virgina.Prietenul meu imi tot bate apropouri ca are si el nevoie si sa o facem, el nestiind ca sunt virgina.Ar trebui sa o fac cu el sau ar trebui sa ii spun ca sunt virgina si ca nu sunt inca pregatita. Fara sa judecati, va rog!

Răspuns Câştigător
| petitconseil a răspuns:

De cat timp esti cu el? Cred ca de putin timp,de asta el iti tot propune asa insistent. Spune-i ca nu esti pregatita pentru ceea ce vrea el, si ca nu te grabesti sa schimbi situatia, iti este bine asa deocamdata. Daca e baiat destept o sa inteleaga, dar dupa cum vad eu, el doar asta cauta la tine...Nu te grabi sa iei o decizie atat de importanta cu primul care iti cere lucrul asta.E viata ta si corpul tau, si doar tu esti in masura sa decizi ce e bine pentru tine si ce nu, nu altii.Baieti mai sunt, nu esti nevoita sa aceepti pe unul care doar asta urmareste.Numai bine iti doresc.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu esti pregatita, spune-i. Asta cu `am si eu nevoie` mi se pare patetica. Esti animal? Nu te poti stapani? Vezi sa nu fii cu vreunul sa-si caute relatii doar sa aiba sexul asigurat.

| mihai69 a răspuns:

Oricare variantă e bună, atât timp cât e decizia ta fermă, nu doar ceva ca să-i faci lui pe plac.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Spune-i că nu ești pregătită!

| ShamelessQboy a răspuns:

Dacă nu ești pregătită încă sa te dezvirginezi, dar iti doresti sa faceti sex, puteti sa faceti si altfel de sex fără penetrare vaginala!

| Oxxxxyyymirooon a răspuns:

Se observa ce vrea sa obtina de la tine..mai gandeste-te, e posibil sa ramai dezamagita la urma daca nu o faci cu persoana potrivita, nu fi naiba si nu te lasa amagita. Si spune-i ca esti virgina.