| ioanaa25 a întrebat:

Buna am 19 ani iar prietena mea are 18 suntem impreuna de cand avea ea 14 ani. Cand era mai mica a avut probleme mari de sanatate iar eu stiam asta. De la inceput printre primele luni mi-a zis ca ii e frica de sex si nu vrea sa se grabeasca,sa am rabdare cu ea. De multe ori isi cerea scuze fata de min pentru ca o astet, caci nu se simtea pregatita sa facem acest pas iar eu ii ziceam mereu ca nu e nici o problema. O iubesc iar acum mi se pare ca ar vrea si ea iar cand am vorbit cu ea despre asta a zis ca se va intampla cand va fi momentul. Problema e ca ea este virgina iar eu la fel, o iubesc enorm si nu vreau sa ii fac rau dati-mi si mie cateva saturi cum sa ma comport cu ea inainte, in timpul sau dupa actul sexual.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si inainte, si in timpul actului sexual, dar si dupa, trebuie sa o pupi in continuu. In rest, probabil ca stii.

| SkyPilot a răspuns:

Sa o faceti protejat, nu te atingi de ea cu scula ta acolo jos fara sa-i pui mai intai fesul.
survivorcso ti-a dat cateva idei bune. Va spalati amandoi bine si ii faci un oral ca parte din preludiu - dar cauta pe net inainte cum se face. Cand intri, fa-o cu grija - sunt unele fete pe care nu le putem rezolva noi, trebuie mai intai sa treaca pe la medic. Daca o doare tare, o lasi, nu insisti.

| ioanaa25 explică (pentru SkyPilot):

Am vorbit mereu orice si despre orice cu ea are ceva impotriva cu sexul oral fie la fata fie la baia, asa ca nu cred ca ma va lasa

| SkyPilot a răspuns (pentru ioanaa25):

Atunci lungesti preludiul.

| Ezeru a răspuns:

Preludiul foarte mare. Asigurate ca sunteti amandoi foarte excitati inainte sa incepeti.
Fa si tu ceva special pentru fata daca tot este primul vostru contact si va pierde-ti ambi virginitatea.
Lumanari, ulei de masj, petale de trandafiri, o muzica bunawinking

| Predicat a răspuns:

Sfatul meu este sa o faci sa aiba mai multa incredere in tine.Si sa lasi lucrurile sa vina de la sine, nu le forta.Incearca sa o intelegi si sa treceti amandoi peste.Fi si un pic romantic.Succes!