| Iskisk a întrebat:

Buna! Am 20 de ani si aseara eu cu iubita mea am facut sex. Cand am terminat, prezervativul a ramas in ea … e posibil sa fi ramas insarcinata? Daca da, ce sa fac sa evitam posibila sarcina?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poate sa ramana gravida, odata ce preservativul cu sperma este deja rasturnat in vaginul ei.
Asa-i cand folosesti prezervative foarte mari pentru un penis mic.
data viitaore cumpara prezrevative cu 2-3 numere mai mici, ca sa nu mai cada dupa penis in timpul sexului.

| LoveSleep a răspuns:

Vad ca esti genul care da gaura si apoi măsoară.

| ywar a răspuns:

Ai o p@@a defecta. Nu e nici lung nu e nici gros. Cu alte cuvinte sexul nu e pentru tine. Acum ia cu paine.

| dinaprilie a răspuns:

"E posibil sa fi ramas…".DA este posibil daca daca daca..asteptati 30 de zile, test de sarcina ..mazeltov!

| Experimentatul a răspuns:

Cumpără pastilă pentru 2 zi ( asa ceri la farmacie)

| Orfan42069 a răspuns:

Eu zic sa il cauti bine... Daca inca e acolo...