| myky21 a întrebat:

Buna am 21 de ani, sunt cu iubitul meu de 9 luni recent ne-am mutat imp.Am o problema nu vrea sa faca dragoste cu mine.Ma puteti ajuta? De fiecare data cand ii propun asta ma refuza daca incep eu sa il excit la fel zice ca nu are chef. Zice ca e obosit dar mereu sta pe calc si se joaca dar de mine nu are timp.Nu ma scoate intr-o discoteca, club, etc. Dati-mi un sfat va rog.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca nu te prea respecta. Te-ai grabit, dupa 9 luni de-abia ajungeti eventual in pat (desi e cam grabit), nu va mutati impreuna. La varsta ta ar trebui sa iti alegi mai cu grija relatiile, sa le construiesti, nu sa te arunci cu capul inainte.

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tragi tu de el? Ori e gay ori are pe alta.Nu e normal asa ceva.Ar trebui sa nu te lase nici pana la toaletalaughing

| catthshshshs a răspuns:

Din ce ai spus tu, eu nu cred ca el te iubeste! Draga mea, baieti sunt o gramada pe lumea asta si cred ca ar trebui sa renunti la el. O fata nu merita ignorare, ci iubire.Sa stii ca daca el nu te iubeste, el pierde. O sa regrete intr-o zi, stai linistita.

Asa ca nu iti mai pierde vremea cu el, cum au zis si ceilalti, el nu te meritawinking

mira
| mira a răspuns:

De ce v-ati mutat impreuna? Nu ca sa fiti un cuplu? Nu este clar:te-a refuzat intotdeauna sau numai cand este ocupat? Poate el este o fire mai aparte. Poate este absorbit de munca lui si tu nu-l intelegi. Poate este dezamagit de tine si nu-l mai atragi. Discuta cu el foarte serios si ia o hotarare.

| anka a răspuns:

Eu cred ca iubitul tau are nevoie de bucatareasa si de menajera. Daca e asa ar fi bine sa aveti o discutie serioasa.

| marcelan25 a răspuns:

Sunt perfect de acord cu cristi. El nu te merita. Nu stiu cum a decurs relatia voastra pana aici, dar din spusele tale eu inteleg ca nu va potriviti, ori el are pe alta. Niciodata nu vei putea tine pe cineva cu forta. Deschide acest subiect cu prietenul tau si desparte-te de el, parerea mea. Decizia iti apartine. Succes!

| gingasull a răspuns:

La cat esti de "frumoasa", nu ma mir de ce te refuzahee hee, fara supararewinking.

| Paris a răspuns:

O fi pocait si nu ti spune thinking

| silverson a răspuns:

Ia-l de la jucat, zi ca ai nevoie si tu de afectiune... fa-i orice sa ai 5 minute cu el...
excita-l, freaca-te de el, fa-i sex oral ( daca stii ) si apoi fa-i dragoste cu el... apoi excita-l zilnic si fa-l sa te roage el sa faceti dragoste.
Esti femeie, lucruri din astea ar trebui sa fie usoare pentru tinewinking

| Cristina20143 a răspuns:

Pai in loc sa nu se roage el de tine te rogi u de el, eu cred ca nu va potriviti, cauta un baiat care sa te merite, pai atunci ce viata petreci cu el? e viata ta asa ca nu o pierde fa-ti un iubit care sa te merite.

| Me,myself & I a răspuns:

Daca stati si impreuna problema e mai mare acum.gandeste-te ca daca acum este asa, peste cativa ani o sa fie si mai rau, mai bine e sa tai raul din timp ca sa zic asa. Daca o sa faceti un pas cum ar fi casatoria si mai tarziu sa regreti...esti tanara daca nici acum nu iesi intr-un club atunci cand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa discuti cu el si sa fy cat mai sincera. daca nu reusesti sa comunici cu el, este foarte clar ce trebuie facut: next boyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu te prea respecta... in 9 luni ar face multe pentru tine si mai ales ca stai in preuna... doua persoane care se iubesc fac dragoste poate el are pe alta sau nu stiu dar se vede ca el nu te merita =(

| butterfly89 a răspuns:

Myky eu cred personal ca nu ai ce cauta langa el ai vreo 3 variante de incercat :1-fie pleci fata sa il anunti; 2-fie il ameninti ca pleci sa ii vezi reactia; 3-il recuceresti.anuntama daca vrei sa incerci ceva din astea si te ajutwinking

| myky21 explică:

Nu sunt de aia obsedata sa vreau in ficare zi macar o data pe saptamana sau o data la 2 saptamana.In leg cu munca il inteleg ca e obosit se int aproape zilnic sa vina de la munc la 4 mananca ceva si se baga la somn se mai trezeste a doua zi la 4 dim.Si eu stau sa ma uit la el cum doarme. El nu ma ajuta cu nimic in casa macar masa sa si-o stranga, sau sa ma ajute la curatenie sa bata covorul eu am grija la toate...Nu mai suport

| myky21 explică:

Chestia e ca el s-a mutat la mine pentru ca eu stau doar cu mama si la el nu se putea...Am incercat cand se joaca sa renunte la joc si am inceput sa il excit, etc dar spune ca e obosit sau sa o lasam pentru mai tarziu si apoi se baga la somn... M-am saturat sa am grija la toate sa ii pun ceasul sa sune, sa il bag la incarcat, sa ma trezesc la 3 noaptea sa ii fac cafea, sa fac piata si el sa nu ma ajute cu absolut nimic sau macar sa puna o int ai nevoie de ajutor? am incercat sa stau de vorba cu el sa ii explic ce ma deranjeaza si mereu zice ca se schimbadar nici un efect