| Mocanu_Andrei_1975 a întrebat:

Am avut o iubita si ne-am despartit recent dar eu inca mai tin la ia si nu stiu cum sa fac sa o uit! ajutati-ma Va rog frumos DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Buna! Iti dai seama ca nu va fi deloc usor, chiar daca ti-ai dori sa inchizi ochii si cand ii deschizi sa treaca totul si sa nu mai siferi nu e usor, e foarte greu, toata suferinta va trece cu timpul, degeaba vei incerca sa-ti cauti pe altcineva, ia-ti gandul nu va fi corect nici pentru persoana cealalta pentru ca din moment ce tot la ea te gandesti, va trebui timp pentru asa ceva! sau cine stie o noua incercare cu eawinking succes

4 răspunsuri:
| bogdantatu a răspuns:

Bai analfabetule 1 la mana se scrie ea acum cred ca stiu dc te-a parasitlaughing

| VictorFlorin55 a răspuns (pentru bogdantatu):

Adevarat! Nu vezi, cred ca are 10 ani copilu, dar el sufera din dragoste, pai la 20 si ceva de ani, ce naiba mai faci

| Mocanu_Andrei_1975 explică (pentru VictorFlorin55):

Am 15 Poza e mai veche!