| Tranquilaaaaaa a întrebat:

Am avut o relatie cu un baiat timp de 5 luni,dar in ultimul timp au inceput sa intervina certurile si am zis ca e mai bine sa terminam. Dupa cateva zile el imi spunea ca nu poate sta fara mine si la insistentele lui ne-am impacat.Dar tot nu a mers! Vazand cum stau lucrurile am zis ca ar fi cazul sa-l uit,dar nu am reusit si sunt foare confuza.
Zic ca nu mai tin la el dar cand am vazut ca o fata se dadea la el explodam! El este dispus sa ne impacam oricand,dar eu nu stiu sigur daca imi doaresc. Ziua, cand stau la pc sau sunt cu prietenii nu ma gandesc absolut deloc la el si nici nu mi-as dori sa fie langa mine, insa seara cand ma pun la somn imi vine sa plang si imi lipseste foarte mult....Credeti ca ar trebui sa ma impac cu el? Un sfat, va rog fumospuppy dog eyes!

9 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Consider ca daca prima oara nu a functionat relatie cum trebuie, nici a 2a oara nu va merge.
V-ati certa tot timpul!
Si de ce sa-i dai alta sansa unui fost, cand sunt altii care o asteapta pe prima?!

| youmail a răspuns:

Nu stiu daca esti majora dar daca esti iti recomand o camera la hotel.

Mini Hotel - camere de inchiriat 0731225065, 0766874143 non stop

Bucuresti sector2.
PS: Sa imi scrii cum a fost.

| Doηηa a răspuns:

Totul e in zadar, incerci degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce nu te intelegi cu el, evident ca nu are rost sa va impacati. E normal ca el sa-ti lipseasca dar trebuie sa intelegi ca relatia voastra va face rau amandorura. Strange din dinti si cauta-ti pe altcineva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasa lucrurile asa! Daca ti-ai dori cu adevarat sa va impacati, deja erati impreuna!
Probabil iti lipseste, deoarece ai nevoie de afectiune.
Daca era mai mult de-atat, deja erati impacati.

Mai bine stai pe tusa o vreme si afla ce iti doresti cu adevarat. Pe urma, alege.
O zi faina happy

| Andreeac33 a răspuns:

Daca nu a mers o data, de doua ori, atunci e clar ca a fost doar o mica atractie de care el a abuzat si daca o sa va reimpacati o sa te sufoce cu iubirea lui.In subconstientul tau esti geloasa pe el pentru ca obisnuia sa fie al tau, iar acum nu mai e asa.O sa te obisnuiesti cu ideea.O sa gasesti baiatul perfect pentru tine, doar ai rabdare si asteapta.Succes!

| Şaptepăcate a răspuns:

Eu cred ca ai nevoie de cineva, oricine nu neaparat de el

| klonn a răspuns:

Io zic sa te impaci cu el deaorece dupa reactie se vede gelozia si nu ai nimic de pierdut!

| Tranquilaaaaaa explică:

Am omis un mic detaliu...imi e urat sa ies cu ellaughing