| hahahkqosbz a întrebat:

Bună, am avut parte de un sex oral și apoi am ejaculat pe spatele ei e stand in poziția doggy, dar apoi puțin lichid s-a scurs pe anus și apoi din câte am observat eu, imediat pe pat, neajungand la nivelul vulvei, apoi am șters imediat zona de 3 ori cu șervețele uscate. Dacă mă înșel totuși și s-a scurs o cantitate minuscula la nivelul labiilor, este vreo posibilitate să ajungă în vagin? Sau chiar dacă ea era excitată și umedă in zona aia, spermatozoizii nu au aceasta calitate de a se infiltra prin labii ca mai apoi sa ajungă in vagin? (ca informație adițională, ea e virgină și a fost penetrata doar cu degetele) Ea avuse ciclu menstrual cu 10 zile înainte și după ce am ejaculat și am curățat acolo cu șervețelele, i-am făcut sex oral și are o teama ca eu sa nu fi avut sperma pe degete, chiar dacă eu eram șters de sperma…
Mă îngrijorez degeaba?

1 răspuns:
| Adina5 a răspuns:

Există o posibilitate foarte mică ca spermatozoizii să ajungă în vagin în circumstanțele descrise de tine. Cu toate acestea, dacă ai șters zona respectivă cu șervețele imediat după ejaculare, șansele sunt foarte mici. Spermatozoizii nu se pot infiltra prin labii pentru a ajunge în vagin, iar faptul că ea a fost penetrată doar cu degetele face ca riscul să fie și mai mic.

De asemenea, dacă tu te-ai șters de sperma înainte să îi faci sex oral, șansele de a transmite spermatozoizii prin această metodă sunt extrem de mici.