| awwqerwefsadfsa a întrebat:

Uneori la terminarea actului sexual apare in spatiul dintre vagin si anus al prietenei mele o secretie alba, asemanatoare cu sperma. La inceput am crezut ca e posibil sa se fi scurs din prezervativ niste sperma in timpul actului... totusi am verificat zona in care se termina prezervativul si nu am vazut urme de sperma, zona este umeda insa ma gandesc ca e datorita contactului cu zona ei genitala. E posibil ca acel lichid sa provina de la ea?

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

E secretia care o lubrifiaza.

| Danysan a răspuns:

Cam dubios -ai ma nene facea alb laughingpentru pacemaker-S-a intamplat odata -poate ti s-a parut-ca daca zici ca nu e sperma... Poate e lubrifiant sau ulei amestecat cu scuipat eu stiu? Sau i-a gandeste-te poate e ceva de la ea din vagin eu stiu secretii -De ajutor Fundita?:-D?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, provine de la ea.

| AlexandraAndreea121290 a răspuns:

Da e o secretie vaginala care se intampla la contactul sexual

| pacemaker a răspuns:

S-a ca*cat pe ea de fericire.Alb.