| olga_5564 a întrebat:

Buna )))am avut prima data relatii sexuale cu un baiat, fara prezervativ, s-ar putea sa ramin insarcinata dupa asta? va rog kit mai multe raspunsuri.mersi

7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Uneori se intampla accidente si cu un mijloc de protectie, iti dai seama ca poti ramane asa, daca nu...cum iti inchipui ca se fac copii?

| MajorAsshole a răspuns:

Gandeste-te la un nume frumos.

Răspuns utilizator avertizat
| Aasdfghj a răspuns:

Daca si-a dat drumul in tine sunt sanse.cel mai bine fa un test de sarcina.si pe viitor foloseste prezervativul

| MiK3L a răspuns:

Doamne marei gradina Ta, si toti prostii sar gardul. laughing

| darkglass a răspuns:

Daca a ejaculat cu siguranta sunt sanse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate.