| alina189 a întrebat:

Buna! Am avut ultima menstruatie pe 5.11 si doar contacte neprotejate pentru ca imi doresc un bebe. De o saptamana am inceput sa am dureri de spate, de cap, stari de greata, balonare, constipare si usoare dureri abdominale. Luna aceasta ciclul menstrual intarzie sa apara, in schimb am cateva scurgeri albe. Se poate sa fie vorba de o sarcina? Pe 5.12 am facut un test care a fost negativ.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la o consultatie la ginecolog, fiindc noi nu putem ghicii daca esti sau nu gravida, mai ales ca ai facut deja un test de sarcina si este negativ.

| Eireann a răspuns:

Daca ai avut utima menstruatie pe 5.11 sarcina (daca exista) e prea mica sa dea simptomele pe care le spui. Deci cel mai bine in test de sarcina din sange la ginecolog.

| alina189 explică:

In continuare imi intarzie CM, am 10 zile intarziere. Aseara mi-a iesit pe test o linie verticala si una orizontala. Ce poate sa insemne asta?sad