| oana16 a întrebat:

am avut un vis foarte ciudat:-s
era cam asa: statea in baie pe marginea vanii si imi curatam adidasii...cand deodata am observat ca imi curge sange pe picioare in jos pana pe gresie... apoi am sters cu mopul si m-am asezat la loc continuand sa-mi curatz adidasii din nou curgea sange si era si mai mult...:-s Oare ce inseamna sangele in vis? cineva imi spunea ca e de raucryingcrying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crede in prostii, visele sint vise! daca te lasi influentata de un vis si, te gandesti zile in sir la asta si ti se va intampla ceva neplacut vei spune ca este din cauza visului si nu vei mai scapa de obsesia visurilor. gandeste pozitiv, spune si tu dimineata un Tatal nostru si fa-ti o cruce. incepe ziua cu Dumnezeu si o sa fie bine.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pai...
E de rau daca...crezi in vise!

| nicky a răspuns:

Eu am auzit ca sangele in vis inseamna veste. S-ar putea sa primesti o veste foarte importanta daca ai visat atata sange.

| ada a răspuns:

Nu e de rau din cate stiu eu.sangele daca il visezi iseamna veste.cauta si tu pe net la dictionar de vise.

| mariazet45 a răspuns:

Esti cumva insarcinata sau iti e tema ca esti? Te gandesti cumva ce vei face daca vei fi insarcinata? Te-ai framantat foarte mult in ultimu timp pentru aceste motive? Sangele in vis e ca patesti o rusine.

| Adry a răspuns:

O sa-ti mearga bine big grin;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crede si nu te ghida dupa semnificatia viselor...nu e nimic adevarat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu esti cea care sangerezi inseamna moarte daca vezi pe altcineva sangerand inseamna doliu sau necaz mare.nici pe departe veste sau de binebig grin