| angelinthedark a întrebat:

Am nevoie de ajutor, dau fundita celui care ma ajuta...sunt tare speriata.Aseara am vrut sa fac dragoste cu iubitul meu si cand a vrut sa imi introduca penisul a impins putin mai tare si m-a durut si i-am zis sa se opreasca si s-a oprit, oricum s-a purtat frumos cu mine, a fost tandru, imi zicea ca ma iubeste mult, in fine.ideea e ca deodata am simtit sub mine umezeala tare, cand am pus mana era asa ca o gelatina se simtea, sperma nu putea sa fie, urina nici atat, sange nu era deloc, deci inseamna ca nu m-a dezvirginat ca nu mi-a curs sange dar nu stiu ce era sub mine, apoi am sters dar nu m-am uitat ce e, apoi am aprins lumina cand m-am uitat nu mai se vedea nimic ca am sters dar nu era sange deloc pe pat; e foarte ciudat ca nu stiu ce o fi fost, oare ce putea fi ca cand am pus mana se simtea ca si cum era o gelatina sau ca atunci cand iti curge nasul ceva in genul, asta s-a intamplat dupa ce a impins penisul dar nu am terminat ca m-a durut, oare ce putea fi?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Peste 20% din femei nu sangereaza la dezvirginare, a sa ca faptul ca nu era sange nu are nici o semnifiucatie. In plus, virgina e o femeie care nu a avut contact sexual, nu una care are himenul intact. Adica femeia care nu a atins penis. Tu nu esti virgina, stai linistita, nici gand, nici poveste. Doar murdaresti ideea de virginitate dandu-te virgina dupa contact sexual.
Secretia aia este secretia produsa de vaginul tau pentru a favoriza penetrarea. Arata ca erai excitata si pregatita pentru contact sexual. Ea a fost produsa de stimulul psihic precum si de senzatia penetrarii (chiar scurta, tot penetrare se numeste).

| mihaa a răspuns:

Pfaiiiii, dar mult dureaza dezvirginare cred ca 3 luni la tine, suporta o data durerea si gata,

| Crs a răspuns:

Daca esti sigura ca el nu a ejaculat si nu avea cum sa fie sperma lui, atunci era lichidul eliminat de tine atunci cand te-ai excitat.

| Eu4EverX a răspuns:

Daca nu ti-a introdus penisul, inseamna ca este secretia ta.Nu cred ca te-a dezvirginat, dar data viitoare ai grija!

Sucess:*

| SexyChick a răspuns:

Lichid seminar
happy

| tim a răspuns:

Lichid seminar? ce-o fi aia? eu credeam ca e seminal, dar daca asa zic fetele...asa o fi. ca doar n-a fost gelatina, ca nu esti tu conserva de porccrying

| gabitza_6878 a răspuns:

Erai excitata si a curs secretie vaginalawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca erai excitata cred ca era lichidul seminar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine de cate ori te dezvirgineaza prietenul ca mai ai o poveste pe subioectu asta si e total diferita.laughinglaughing...Lasa`te de mintit. ok?:*:*

| antipatica a răspuns:

Buna! Probabil ca ai auzit multe povesti horror despre prima data.Sangerezi abundent, doare ingrozitor de tare, doar baietilor le place.Vestea buna este ca acestea sunt doar niste povesti care te intimideaza, dar pe care nu trebuie sa le iei foarte in serios.Multor fete li se rupe himenul inca dinainte de a face sex, la sport sau printr-un tampon. Majoritatea nici nu remarca acest fapt fiindca le curg doar cateva picaturi de sange. Daca asteptati pentru prima data suficient timp, atunci vei fi mai relaxata si nu te vei incorda.Dezbracati-va incet, sarutati-vasi mangaiati-va.Cand prietenul tau va intra in tine cu grija, te vei simti la inceput ciudat si neobisnuit. Dar nu vei sinti dureri.[dava tu spui ca nu tia iesit sange erai excitata si tia iesit lichidul seminar. Pa-Pa:*