| despina17 a întrebat:

Buna am cateva nelamuriri in legatura cu saruturile de pe parerea voastra care e mai romantic si daca pe barbati ii deranjaza un sarut cu ruj rosu

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac saruturile. Nu imi plac saruturile care lasa urme, si mai ales urasc rujurile care nu tin la saruturi pentru ca imi lasa o senzatie de grasime pe buze.
Asta sunt eu, dar poate pe iubitul tau nu il deranjeaza niciun aspect din cele enumerate mai sus. Sfatul meu intreaba-l pe el si vei primi cel mai bun raspuns. In privinta romantismului, nu e mai romantic un sarut in care nu esti rujata decat unul in care esti rujata cu ruj rosu sau cacaniu in dungi. Romantismul, e data de perceptia fiecaruia. Acum da ii dai mai multe pupicuri sau il saruti lung, cu sau fara limba, e acelasi lucru cata vreme simti ceva pentru acea persoana, altceva decat atractie fizica.
Spor

| sensualus a răspuns:

Orice sarut implica romantism si nu-i deranjeaza pe barbati nici un ruj

| Ankutza2394 a răspuns:

Din experienta mea nici unui baiat nu-i place sa fi rujata cand urmeaza sa te sarute sau sa il saruti, bineinteles ca ii place sa ai buzele hidratate dar nici in caz rujate. baftahappy

| Ankutza2394 a răspuns:

Cel mai romantic e atunci cand prima data buzele tale se joaca cu buzele lui(il ti putin in suspans) apoi un sarut ceva mai senzual, apoi poti sa ii dai un french kisswinking