| andriana_;) a întrebat:

Ce este un sarut dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| gabryel a răspuns:

O impreunare de buze si o impleticire de limbi care apare cand 2 oameni se iubesc sau cand cineva este pe interes si incearca sa prosteasca alta persoana.

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, este un gest de afectiune, un mod de a isi arata sentimentele unul fata de celalalt, un sarut inseamna pasiune, afectiune, tandrete, placere...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sarutul = o dovada de iubirelove struckDdin punctul meu de vederebig grin

| Victoria a răspuns:

Cea mai romantica dovada de iubire.

| Ana a răspuns:

Un mozol big grin

| anaid a răspuns:

Sunt de acord cu bishop... poti saruta o persoana fara sa simti neaparat ceva:-|

| JeSa a răspuns:

Sărutul este un gest de afecţiune între doi oamenibig grin, ce se plactongue

| Bishop a răspuns:

Schimb de scuipat laughing

| rey a răspuns:

Sarutul dupa parerea mea e ca un lift.
Bati la etaj si ti se deschide la parter.

| DonGiovanni a răspuns:

Doua buze masculine impartit la doua buze feminine = mozoleala, sarut.

| Barajag a răspuns:

Parca mai vad si acum definitia din oracolele completate de mine.
Doua buze la patrat se numeste sarutatlaughing

| Alina_5575 a răspuns:

O senzatie umeda... ceva placut

| RainDrop a răspuns:

o metoda buna de ati impartasi sentimentele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, un sarut este un mod de ai arata unei persoane ca il iubesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutul, o atingere, o mangaiere, toate se numesc ''iubire''. Sarutul este un gest de afectiune intre doi oameni.

| iulian_n a răspuns:

Un pupic mai lung si un gest de afectiune. Si mai reprezinta si o recompensa pentru o persoana draga. Primul sarut are nevoie de definitie, restul se definesc singure.