| nighter a întrebat:

am citit pe net undeva despre "sexting". A incercat cineva vreodata asta? Sau phonesex? M-a provocat o fata acum ceva timp dar nu am acceptat pentru ca mi s-a parut ciudat, dar acum sunt curios cum ar fi sa o fac big grin Voi ati facut asta? Cum este?

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Mie una imi place laughing
E parte eficienta, amuzanta si...incitanta, a preludiului.

4 răspunsuri:
| nighter explică:

Sa inteleg ca ar fi de incercat. OK, o sa vad cum decurge big grin

| RAY a răspuns:

E exact ca cand te masturbezi la un clip pono faza e ca trebuie sa ai imaginatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a parut mult prea ciudat ca sa incerc, sa fiu sincer laughing, plus ca prefer mai mult "fapta reala" decat sa ma prostesc la telelfon.

| Kimotodoki a răspuns:

Am incercat de cateva ori, nu pot sa spun ca nu mi-a placut, ar trebui sa accepti provocarea aia si sa vezi pe pielea ta cum e laughing.