| RAY a întrebat:

Ai face sexting la telefon? Schimb de poze? Ai facut vreodata asa ceva?

O fata mi-a spus ca asa ceva e scarbos si ca doar daca ma insor cu ea ii pot cere asa ceva

17 răspunsuri:
| RAY explică:

Man asa usor e sa faci conturi noi pe TPU? ai deja vreo 10 facute nu?

| Freya1 a răspuns:

Io nu stiu cu ce femei vorbesti tu.
Cred ca foarte multa lume face asta.Mai sunt persoane ce au relatie la distanta si atunci ii ajuta asta.

| RAY explică (pentru Freya1):

Asta cred si eu naty, sfinte virtuale

| Hammurabi a răspuns:

O fată ți-a spus că-ți trimite poze nud pe telefon doar dacă o iei de nevastă? laughing
Tareeeee. laughing
Deci dacă te însori, nu mai faci l@ba din imaginație, o faci după pozele nevestii. laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Corect bre

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Generație de copii smintiți. laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

E foarte valoros vaginul unei fete, cica sa o iubesc, sa ma insor cu ea, sa am incredere pentru un vagin ca altceva nu ofera

| Emma30555 a răspuns:

Nu sunt de acord cu asa ceva. Sa trimiti poze unui necunoscut care pot ajunge pe net sa le vada toti. De ce ar face o femeie asa ceva? Vrei poze nud intri pe situri porno. Sex la telefon e o tampenie, sexul normal nu mai e la moda? Daca ai un iubit la distanta poate mai merge

| RAY explică (pentru Emma30555):

Sexul normal presupune nunta

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

In lumea unde traiesc eu nu. Poate pe vremea bunicii

| Justme1997 a răspuns:

Este periculos sa trimiți poze, nu se stie niciodată unde ajung ele si ceva odata ajuns pe internet acolo ramane

| RAY explică (pentru Justme1997):

Ai dreptate, dar fara poze?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup. E de rãu daca o fatã iti trimite poze nud, vrea doar validare sa o incarci cu complimente. Asta e mai scârbos din perspectiva mea.

Care trimit de obicei se plictisesc repede, vor ceva interesant incât sa le satisfacã neuronii. Doar cu astfel de metode sunt abordate de baieti incã de la 13-14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal, de de nu?
Da.
Standarde double, panaramă cu beşini şi pretenții...

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pentru un vagin cate trebuie sa faci

| Quassaar a răspuns:

Frate, este super și la telefon și video. Uite. ești la mii de km depărtare de iubita ta, ce faceți ca să vă mai domoliți dorul? Hai. gândește-te..nu-i greu.laughing

| OrfanGang a răspuns:

Da, ce-i drept ii foarte fain sa te freci vorbind la telefon cu cineva. o senzatie de miliuane ankearka. eu am partikipat