| Rusky a întrebat:

Buna,am cunoscut intr-o excursie la munte de revelion un baiat, si nu sunt prea sigura de intentiile lui.la munte totul a fost perfect,se dadea la mine,am dormit impreuna (doar dormit nu si altceva),ne-am si sarutat,stateam impreuna... facea tot felul de gesturi care mie imi indicau ca e posibil sa ma placa:dansa numai cu mine,m-a intrebat unde dorm,i-am zis,dupa care fara sa mai intrebe ceva a zis ca el doarme cu mine laughing.m-a tinut in brate toata noaptea, am vrut sa facem poze cu tot grupul si a inceput sa zica, ca lui nu ii place sa faca poze si nu face, dar cand l-am intrebat daca face o poza cu mine era inaintea mea pregatit de poza laughing...o prietena de a mea f buna care e colega cu el mi-a zis ca niciodata nu l-a mai vazut sa doarma in excursii cu o fata sau sa se de la una singura si restul sa le ignore complet. Dupa ce s-a terminat excursia a inceput sa imi dea likeuri pe fb la tot ce postez.acum a mai rarit dar inainte imi dadea la tot.la alte fete da extrem, extrem de rar, dar mie aproape zilnic.insa nu vorbim.am vorbit doar o data si atunci l-am bagat eu in seama.voi ce parere aveti? e drept, el e din Bucuresti, eu din Galati dar cand a auzit ca vreau la facultate in Bucuresti a zis sa abia asteapta sa vin.in mai ne intalnim din nou.cum ar trebui sa ma comport cu el?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ofera-i toata dragostea ta!

| oprescudorin11 a răspuns:

Daca vrei doar o aventura vei castiga. E simplu ca o fata in Bucuresti costa 100ron /ora.
Daca vrei ceva serios...nu cred ca ai sanse! Concurenta e prea mare!
Ma scuzi ca sunt sincer.

| lovebooks a răspuns:

How cute. / Asta poate fi începutul unei poveşti de dragoste, dacă nu este deja. Sfatul meu este să îl cauţi, saluţi, să mai vorbeşti cu el, să ajungeţi să vă cunoaşteţi. Don't give up.