| 10Bubico a întrebat:

Salut TPU! Vorbesc de mult timp cu o fată, suntem prieteni foarte buni! Ne vedem des, stăm multe ore împreună, am dormit împreună (fără a face dragoste), ne-am sărutat, etc!
Ea are iubit, eu nu vreau o relație cu ea si nici ea cu mine(cred), însă mereu încearcă să mă facă gelos!
Vorbim zilnic si la telefon si 3-4 ore! Îmi trimite mereu poze cu ea!
Aseară, fără să o întreb a început să îmi spună ce a făcut ea de dimineață și până seara și că are părul ciufulit că pe zi trecuse prin multe, că are o stare foarte bună și se simte bine si m-a intrebat că nu vreau să știu de ce se simte așa bine, si i-am zis ca nu, nu vreau!
Și tot o dădea cu astea!
Ce credeti? Vrea să mă facă gelos? De ce ar face asta? Funda!

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic să nu te iei după aspectele acestea. Este încă la vârsta și la nivelul la care se joacă de a mama și de-a tata. Dacă îți place de ea, continuă și la un moment dat ea va alege.

| carevaescu a răspuns:

Are iubit? Practic înșeală cu tine. A te face pe tine gelos e ultimul ei gand.
Tie ti-ar plăcea sa te insele iubita?
Nu ai aflat pana acum cum sa fii om?

| CleanHeart a răspuns:

Sunteți mici încă și te sfătuiesc să nu te stresezi că nici unul nu știți ce vreți dar peste câteva ani o să înțelegi tu tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, încerca să te facă gelos cu joculetele acelea, acorda-i atenția necesara și petreceți cât mai mult timp împreună, poate se naște o iubire frumoasa/idilica între voi și de durata cine știehee hee

| 120bulevard a răspuns:

Ce pretentii poti sa ai de la o p###rama? Daca il inseala pe iubita-su cu tine e clar ca il mai inseala si cu altii laughing tu stai doar la rand, n-ai niciun drept sa fii gelos ca nu e a ta laughing

| Levington a răspuns:

Ce mai astepti? Cheam-o la tine la un film, doar voi doi si treci la "treaba". Daca nu vrea, nu-ti mai pierde vremea. In alea 3-4 ore vorbesti cu alta care chiar vrea ceva!

| PentruTotiTPU a răspuns:

Daca nu vrea sa stea nici ea cu tine sunt 2 variante:
-face acest lucru pentru a te agita sa pui "gheara" pe ea odata ca e foc
-vrea sa te tina acolo sa te foloseasca sau sa-si bata joc de tine
Incearca sa pui "gheara" pe ea, daca refuza, las-o!