| gheo a întrebat:

Buna am eu o prietena poate imi spuneti cum sa aflu daca ma iubeste Mersi PA

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca asta trebuie sa simti tu, daca simti ca te iubeste, se observa in privirea ei, in felul cum iti vorbeste, iti dai seama dupa gesturi si fapte; desigur ca fiecare iubeste diferit dar din moment ce e cu tine eu cred ca te iubeste.
Daca te respecta, e atenta si grijulie cu tine, daca se intereseaza de tine, daca e tandra si e sincera cu tine, eu cred ca te iubeste!

5 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Poligraful! Nu da gres (aproape) niciodata.Ar mai fi "Tradati in dragoste"...tongue
Oricum, ca sa "afli" daca cineva te iubeste (sa simti mai exact), trebuie sa simti tu mai intai asa ceva. Dar cum nu simti (probabil nici nu ai simtit vreodata) nu vad de ce e o problema atat de spinoasa...big grin

| gabriela a răspuns:

Nasol, daca nu simti tu.de unul singur!

| petria a răspuns:

Cel mai valid, sigur si tot ce mai vrei tu e sa o intrebi pe ea daca simte ceva pentru tine.FII BARBAT!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefate ca vrei sa o parasesti si vezi c reactie are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un prost