| dia_8663 a întrebat:

Cine imi poate spune cum aflu daca am o prietena buna?

6 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

Buna in ce sens?laughing

| Mist a răspuns:

Pai vezi daca e de incredere, incearca sa o rogi ceva care nu toate persoanle te-ar ajuta big grin
baftawinking

| dia_8663 explică:

(adica cum aflu)

| dia_8663 explică:

L adica cum pot afla daca cu adevarat e pr mea

| anime4uforever a răspuns:

Eu imi testez prieteni ii supun la un test si asa vad care sunt prieteni cere ajutor si vezi cine te ajuta

| geoox13 a răspuns:

O prietenie adevarata pentru mine inseamna atunci cand iti spui secretele, atunci cand spui adevarul nu pe la spate( cea ce te deranjeaza) E bine sa ai o prieten sau o prietena cea mai buna.Dar de multe ori poti fi si dezamagita SPer k team fost de ajutor.:* te pup:*