| anonim_4396 a întrebat:

Am facut 15 ani si am realizat ca nu pot trece peste o fata. In vara am intalnit-o, ea era crushul meu eu al ei. Dupa cateva zile, au inceput sa ma placa si alte 2 fete. Nu stiam cum sa fac sa nu supar pe nimeni. Dupa altii mi-au spus lucruri despre crushul meu, iar eu m-am agitat si le-am indepartat pe toate dintr-o miscare. Sa zicen ca m-au iertat intr-un fel dar de curand am dat block acelor persoane deoarece ma tenta sa le privrsc activitatea, ceea ce imi facea mai rau. De atunci notele mi-au scazut, prietenii s-au indepartat. Ce ar trebui sa fac? Nu as vrea sa vb cu cineva, dar max in privat.

Răspuns Câştigător
| Dublu0 a răspuns:

Salut. Nu ti am raspuns pentru a ti da un sfat, ci doar pentru a ti spune ca peste 2 3 ani o sa ti se para o prostie si o sa razi de chestiile astea laughing
Cel mai bun sfat pentru tine: traieste ti adolescenta, distreaza te, cunoaste lume, iesi cu prietenii, fa ce ti place!
Eu am patit ca tine prin clasa a 9 a cu o domnisoara, iar dupa am decis ca nu merita efortul. Dupa a inceut sa ma doara la patina de fete. Tot ce aveam erau doar aventuri laughing
Bafta!

1 răspuns:
| Randomuser2000 a răspuns:

Zi mi mie unde e si trec eu peste ea cu tiru