| EduGab a întrebat:

Am făcut azi sex anal cu prietena mea si am ejaculat in fundul acesteia. După scurt timp, foarte putina sperma a început sa se prelingă pe vagin. Deci doar pe vagin, ci nu in interiorul acestuia. Dar foarte putin. Prietena mea e inca virgină. Sunt șanse de a rămâne însărcinată? Am nevoie de un răspuns urgent.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul il poti primi numai de la ea, fiindca ea este singura/cea care poate sa stie exact/precis/sigur daca in acest moment este IN timpul celor 5-6 zile ale PERIOADEI FERTILE sau NU. O sarcina poate sa ia nastere/sa se formeze NUMAI daca sperma ajunge IN vagin si doar IN timpul celor 4-5 zile ale PERIOADEI FERTILE. Virginitatea unei fete NU reprezinta o piedica sau o bariera care sa impiedice formarea unei sarcini. Totusi atat posibilitatea cat si probabilitatea de a se putea forma o sarcina in urma unui sex anal este extrem de mica, daca nu chiar... aproape imposibila Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca sperma nu a intrat in vagin si nu era in perioada fertila, nu poate fi gravida.

| Necunoscut112 a răspuns:

Prietena ta nu e virgină dacă o ia în c*r.

| kandaraki a răspuns:

Da, va naste un catelus prost, fiindca a facut-o pe la spate, pozitia cainelui!

| PIPER23 a răspuns:

In primul rand prietena ta nu mai este virgina.
Sanse sunt, insa foarte mici.

| Tukann a răspuns:

Trebuie sa fi foarte ghinionist sa se intample asta.Dar zic sa nu iti faci probleme nu ramane asa de usor gravida.Mai ales daca nu a fost intodusa sperma in interiorul vaginului