| Doreanu1056 a întrebat:

Buna,am facut dragoste cu prietena mea,am inceput cu sex oral,apoi am pus prezervativul pe penis, insa dupa ce l-am pus nu mai era in starea de erectie si cred ca avea putin lichid preejaculator in varf, cand a intrat iar in starea de erectie, am inceput sa facem dragoste, desi nu mi-am dat drumul in ea, se poate sa se fi scurs lichid preejaculator si sa ramana insarcinata? Tin sa mentionez faptul ca aceasta era in perioada infertila iar eu m-am masturbat cu o zi inainte. URGENT! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Buna! Nu era in perioada de fertilitate mai mare a lunii (caci fertila ești in fiecare zi, însă in anumite zile ale lunii, nivelul creste), ați folosit și prezervativ. De obicei, in cele mai multe cazuri, prezervativul conține pe deasupra lui o substanța ce omoară spermatozoizii. Intr-adevăr, este intr-o cantitate mica, însă in situația ta, categoric nu aveai cum sa o lasi însărcinată happy Mai ales ca te-ai masturbat cu o zi inainte. Bănuiesc ca ai și urinat între timp, astfel eliminând spermatozoizii ce ar mai fi putut rătăcii prin "țeava". Numai bine!

| MadRabbiT a răspuns (pentru RoxanaIoana108):

Roxana nu mai baga legale și pasa google ul. Ce treaba are cu laba a? Hai sictirit pitico induci lumea în eroare. P.s salvatorul

| RoxanaIoana108 a răspuns (pentru MadRabbiT):

In primul rand, nu îmi pierd timpul cu tine. In al doilea rand, stii sa scrii corect? Bun. Atunci haide sa îți explic. Din moment ce tu te masturbezi, ejaculezi și nu urinezi, spermatozoizi mai rămân si pe "țeava". Este si testat si s-au făcut si cercetări ca da, 5 din 10 bărbați au in lichidul preejaculator spermatozoizi. TU induci lumea in eroare!

| MadRabbiT a răspuns (pentru RoxanaIoana108):

Nu tot ce citești pe google e adevărat duduie. Eu sunt băiat și cred ca după mintea noastră știu mai bine nu? Apucate de studiat sistemul și cum se reproduce omul. Și după vii la mine și îți dau o bomboana. Zi faina

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ramîne gravida stai calm.