| strawberryy a întrebat:

Buna am facut dragoste cu prietenul meu aseara, si am vazut ca nu se mai termina si deodata mi-a zis ca s-a terminat in mine sa ma duc repede sa ma spal prima data nu am vrut am stat un minut si m-am dus si m-am spalat oare e posibil sa fiu insarcinata? Chiar imi doresc asta! un sfat! Multumesc

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Spalatul nu este metoda contraceptiva, asa ca sansa de sarcina depinde de perioada ciclului menstrual in care te gasesti.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca erai la perioada fertila,da! Uite un calculator al acestei perioade.
PS. Spalatul dupa actul sexual, pentru a nu ramane insarcinata, presupune folosirea unui irigator pentru spalare interioara! Daca te-ai spalat superficial, pana unde ai ajuns cu mana...este egal cu zero!
http://www.seximus.ro/articole/calcul_perioada_fertila.php

| Visecolorate a răspuns:

Daca iti doresti este bine pentru ca sansele de a ramane insarcinata sunt destul de mari happy

| vlaaddd a răspuns:

Pai da, ai toate sansele.

| xXCrystyanXx a răspuns:

Daca si-a dat drumul in tine ai sanse FOARTE mari sa fi insarcinata.Chiar daca te-ai spalat, spermatozoizii aia sunt foarte rapizi.

| adriana996 a răspuns:

Da, 90% esti insarcinata. Daca s-a terminat in tine din prima esti insarcinata...mai ales ca tu ai stat un pic inainte sa te speli.Nastere usoara! Sa te bucuri de bebe!:*

| ExTaZy a răspuns:

Sa fii o mama bunahappy