| creatza96 a întrebat:

Am o problema. Am facut-o aseara cu prietenul meu si prima data am facut-o cu prezervativ, si si-a dat drumu dupa l-am scos si am mai stat vreo 10 min cam asa, si am vazut ca era uscat pe cap. si am zis sa incercam fara. e posibil sa fi ramas insarcinata la urma a avut grija si nu si-a dat drumul in mine. funda. va rog ajutati-ma sad

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Riscul oricum exista dar de data asta poate te afli printre cei norocosi si nu ai ramas insarcinata

| Nolkyz a răspuns:

Era bine daca se spala si urina inainte, sa elimine de pe teava. Era mai okay daca ati fi incercat inainte, fara, si dupa, cu.

| valentingb a răspuns:

Fratilor, un prezervativ costa cat o tigara...Nu -i scump. E posibil sa fi ramas ceva,, pe teava,, si sa se fi scurs in timpul reprizei celei de-a doua. Mergi la medicul de familie, la ginecolog sau macar la o farmacista si vezi ce e de facut.Ai 16 ani, nu? Vrei sa nasti la 17?

| Ana_4223 a răspuns:

Mai intotdeauna exista riscuri si de aceea este foarte bine ca sa va protejati, si cand te protejezi nu elimini din start o sarcina nedorita ci si bolile care se iau pe transmitere sexuala.Pai din moment ce el zice ca nu si-a dat drumu in tine, inseamna ca nu ai ramas insarcinata