| ana_9938 a întrebat:

Am facut-o cu prietenul meu si m-am protejat iar acum imi intarzie menstruatia, trebuia sa-mi vina la inceputul lunii si inca nu mi-a venit. E norml ca dupa ce te dezvirginezi sa-ti intarzie?
funda

Răspuns Câştigător
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Da este normal, poate intarzia sau venii prematur cu cca. 7-8-9-10 zile.
Poftim, poate asta te ajuta : http://www.femei-moderne.ro/calendar-fertilitate/

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate e o dereglare hormonala sexul nu cred ca are treaba.

| answer a răspuns:

Da, este absolut normal! Asa ca daca v-ati protejat nu ai de ce sa te ingrijorezi!

| ynna93 a răspuns:

La inceputul lunii si nu ti-a venit inca?:O
se poate sa fie o dereglare hormonala.dar ia un teste de sarcina si fa`l ca sa fii sigura.winking

| chelie91ptm a răspuns:

Bv-o. Sa spart prezervativul si sperma ti-a intrat in cur si ramai gravida in cur

| chelie91ptm a răspuns:

Ok

| chelie91ptm a răspuns:

Ceao

| UuuLaaLaa a răspuns:

Nu neaparat! Mie mi-a venit cu 3 zile mai repedebig grin, e ceva normal stai linistita :*

| Eşarfăăă a răspuns:

Nicio metodă de contracepție nu este 100 % sigură, poți să îți iei și un test de sarcină. În legătură cu menstruația, nu este o regulă, fiecare cu corpul, metabilosmul lui, nu cred că are legătură cu sexul, o fi o dereglare hormonală. Oricum, baftă thinking

| ana_9938 explică:

Bre cheielaughing nu so spart stai linijtit.