| Papushikathadidi a întrebat:

Am facut sex cand eram pe ciclu si a ejaculat in mine.As putea ramane insarcinata?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Riscul este minim in timpul menstruatiei, mai ales in primele 5 zile ale acesteia. Asadar, cel mai probabil nu.

| Papushikathadidi explică (pentru Brigaela):

Multumesc pentru raspuns

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat posibilitatea cat si probabilitatea de a se putea forma o sarcina in primele 4-5-6 zile ale unui ciclu menstrual a carei lungime este de regula mai mare de 24-25 de zile, este atat de mica incat se poate considera ca fiind atat teoretic cat si practic.....IMPOSIBILA. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sansele sunt 0 in cazul tau.