| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu protejat, iar la sfarsit cand a scos-o, a ejaculat si prezervativul s-a spart. Eu zic ca nu a curs deloc sperma in interiorul meu pentru ca a scos si apoi a ejaculat. Mentionez ca am menstruatia regulata la 28 de zile si am fost in a4 zi dupa menstruatie. Ce sanse ar fi?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă a ejaculat afară, nu este nicio sarcină că doar nu a stat în intrarea în vagin!
Pa, pa.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Daca ti-a venit ciclul sansele sunt zero daca inca nu sansele sunt 80 la suta! happy