| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu protejat, iar la sfarsit cand a scos-o, a ejaculat si prezervativul s-a spart. Eu zic ca nu a curs deloc sperma in interiorul meu pentru ca a scos si apoi a ejaculat. Mentionez ca am menstruatia regulata la 28 de zile si am fost in a4 zi dupa menstruatie. Ce sanse ar fi? Funda!

Răspuns Câştigător
| Pinocchio a răspuns:

Sanse sunt, dar nu prea mari. Totusi ar fi bine ca minim peste 14 zile sa faci un test de sarcina.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu dispera, ai ceva sanse!

| Alcyon a răspuns:

As zice ca riscul e aproape zero, mai ales ca erai in perioada nefertila si n-a ejaculat in tine. Sunt oameni care practica metoda coitului intrerupt ani de zile (fara prezervativ) si nu se intampla nimic.

| gabril19 a răspuns:

Sunt sanse foarte mici.dar e bine sa-ti faci si un test de sarcina.te-ar linisti deplin.