| soshy a întrebat:

Am facut un test de sarcina dupa 21 de zile de la contact, l`am repetat dupa 3 zile, ambele au iesit negative (am facut ambele teste dimineata)... Are rost sa-mi fac griji in legatura cu o eventuala sarcina?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod normal, ai atisn maximul de siguranta al testului, adica cam 98%. Asadar, mai exista un risc foarte foarte mic de sarcina. O vizita la ginecolog peste inca o saptamana te va lamuri cu certitudine.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca nu sunt probleme dar asteapta sa vina ciclul menstrual pentru siguranta ta.

| Alice_6278 a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa-ti faci griji in legatura cu asta.totul este bine.Trebuie sa te bukuri de aceasta.:*

| licutzaa a răspuns:

Salut poti sa stai fara griji daca a dat negativ atunci e bine.

| alinu a răspuns:

Daca a iesit negativ dupa 21 de zile, atunci e bine! Stai linistita!