| dontforgetaboutlove a întrebat:

Am foarte mare nevoie de ajutorul vostru! Vreau sa ii fac prietenului meu un cadou, dar nu am nici o idee. Nu este nici o ocazie speciala, dar vreau ceva care sa ii aminteasca de mine. Prietenul meu are 19 ani, sta cu partintii (deci nu pot sa ii dau nimic sexy, provocator sau legat de alcool/tigari) si nu are laptop/calcularor propriu (deci se exclud mouse pad sau alte chetii). Este stilul nonconformist, asculta hip hop, ii plac masinile (foarte mult). Vreau un cadou cumparat sau facut de mine care sa fie romantic, dar nu siropos, si in acelasi timp modern si util. De fapt, cea mai mare problema este ca deja i-am dat mai multe chestii si am ramas in pana de idei. Uite ce i-am luat pana acum: bratara argint, pandantiv argint (lant are), album cu poze cu noi (in care am scris langa poze versuri din melodile nostre preferate), puzzle cu o poza cu mine (facut manual), aceeasi poza in rama (ii placea mult poza), un animalut de plus, 2 tricouri, o minge mare (din aceea pe care porti sa sari), o statueta micuta cu 2 ingerasi, breloc cu jumatate de inima cu numele meu (cealalta jumatate e la mine), un cutter, colaj cu poze cu noi... Cam atat imi amintesc. Stiu ca, probabil, veti spune ca cel mai frumos cadou sunt eu (noi doi singuri, lenjerie sexy), dar nu avem loc disponibil. Se exclud cadourile gen un weekend impreuna, sa plecam undeva. Mentionez ca suntem impreuna de 1 an si 6 luni happy Va rog ajutati-ma, spuneti-mi ce cadouri ati facut voi prietenilor vostri! Multumesc mult!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ii plac masinile, poti sa mergi la shell daca e in apropiere de tine si sa-i cumperi o machetuta de ferrari, sunt destul de frumoasewinking se deschid si usile si e metalica.winking Eu am in casa cateva masinute si sunt frumoase ca adorn

| Blondamea a răspuns:

Pai daca i-ai dat atat de multe nu stie deja ca il ubesti ce ii mai trebuie mai bine i-ai da un cadou de genul... un bilet (adica 2 +unul pentru tine) la un eveniment si dupa nu stiu sa mergeti undeva dar sa spuneti parintilor ca va intalniti cu prieteni sau ceva de genu asta

| OneLifeOneLove a răspuns:

Pai daruieste'i iubirea ta.va fi de ajuns.

| Andreea_2177 a răspuns:

Uite o idee buna: o cutiuta muzicala :) sau un glob muzical cu o sceneta speciala. sau chiar un carusel muzical... idei sunt destule. astea le-am vazut azi pe www.cutiuta-muzicala.ro si mi s-au parut foarte tari :D merita sa incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta un model de lenjerie sexy PENTRU TINE si imbraca-te in ea.
Poti cauta lenjerie ieftina si buna pe www.shopmania.ro, pe www.price.ro sau pe www.lenjerie.me (motor de cautare lenjerie intima).

| brunetish a răspuns:

Un tricou, un breloc cu poza ta in el sau cu poza amandoura impreuna, un ceas eu stiu chestii din astea

| dontforgetaboutlove explică:

Mi-am mai amintit niste cadouri care i le-am dat: pusculita in forma de porc (nu e din aceea clasica, sta pe spate si scrie "Ma doare in cot" - ticul lui verbal), un puzzle (cumparat) in forma de inima cu un mesaj dragut... Va spun asta pentru ca sa stiti sa nu imi sugerati aceleasi cadouri.

| dontforgetaboutlove explică:

@ Iceman, ma gandeam si eu la o macheta. Dar marea problema este ca el este foarte perfectionist cand vine vorba de masini. Si eu nu ma prea pricep. Mi-a luat si el mie o data un Volvo (macheta) si imi tot explica ca a stat sa o studieze sa vada daca corespunde cu originalul straight face Eu habar n-am daca e de calitate sau fake... Ma poti ajuta cu niste sfaturi?

| dontforgetaboutlove explică:

@ PrInTeSaDeRoMaNiA, nu prea ii place sa mearga la concerte. Sau nu cand stie ca am dat eu banii pe bilete rolling eyes Nu e problema ce le spunem parintilor oh go on

| dontforgetaboutlove explică:

@ brunetish, tricouri i-am mai luat, ceas are, brloc i-am luat (si nu il poarta ca isi tine cheia in portofel)@ minciurin, avem 19 ani, nu vrem copil inca tongue

| dontforgetaboutlove explică:

@ PiTiKa, stiu, dar vreau ceva palpabil

| minciurin a răspuns:

Fa-i un copil si cu siguranta nu te v-a uita niciodata.