| alexutza222 a întrebat:

Am folosit ob-uri pentru ca am avut o urgenta(voiam sa merg neaparta la un majorat si fiind pe stop nu puteam de frica sa nu ma patez, am patit-o o data si...)Eu sunt virgina(n-am facut niciodata sex) mi-am rupt himenul cu ob-ul(sunt sigura de asta, nu intru in detalii, am"verificat " ). Intrebarea este ca daca nu mai am himenul intact ma va crede viitorul meu iubit ca sunt virgina (chiar sunt)? Voi daca ati avea o iubita in situatia mea ce ati zice? Chiar nu am un comportament care sa ma acuze pentru ca sunt o fata cuminte. Ar trebui sa-i zic iubitului meu de intamplarea asta sau sa nu-i zic ca sunt virgina pentru ca oricum nu o sa ma creada,, sau ce sa fac? Va rog nu radeti de mine, orice raspuns de bun simt este binevenit. Multumesc!

8 răspunsuri:
| macktk a răspuns:

Iti spun eu ca inca esti virgina. Daca erai la menstruatie, nici nu aveai cum sa iti dai seama de asta, pentru ca erai lubrefiata, nu ai fortat nimic acolo... etc. Deci stai linistita.

| pietrean a răspuns:

Alexutza222 mama, esti in clasa a X-a, deci ai 16-17 ani.Ne crezi prosti? Cum dracu sa te dezvirginezi cu tampon ob? Si fara sa-ti dai seama! Cine iti inchipui, ca te v-a crede? Mai bine taci din gura si baiatul daca te v-a iubi, respecta, nu o sa-si faca probleme daca mai esti sau nu virgina. Minciuna nu o sa tina, este stupida!

| MatzaNeagra a răspuns (pentru pietrean):

Se poate daca nu a pus ob pentru virgine! de ce crezi ca sunt 2 tipuri si unul din tip se numeste "pentru virgine"?

| pietrean a răspuns (pentru MatzaNeagra):

A specificat cumva, ca a pus ob pentru virgine?! NU! Asa ca, nici ea nu stia ce a cumparat.Dar intrebarea mi s-a parut stupida, mai ales cand afirmi ca esti virgina.
La cei 60 ani ai mei, fiind si femeie, crede-ma ca ma pricep! Mai ales la minciuni, de genul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ma rog, cum ai verificat?

| Johndoe2023 a răspuns:

Cam ciudat sa afirmi ca te-ai dezvirginat cu himenul, dar sa presupunem ca ai dreptate. daca are incredere in tine te va crede.
asta depinde daca il intereseaza faptul ca ai fi sau nu virgina. pe mine unul nu m-a interesat si nici nu ma va interesa vreodata daca partenera mea este sau nu virgina.
si sa stii ca exista trucuri ca femeile sa faca un barbat sa creada ca ea este virginawinking

Răspuns utilizator avertizat
| AlecsandraAle a răspuns:

De fapt, nu mai esti virgină după ce ai avut primul act sexual. Și tu găndești? Cum să te dezvirginezi cu un ob? E aproapre imposibil!