| Pysyqtza2012 a întrebat:

am fost cu un baiat care era cu 3 ani mai mare ca mine(el avea 17 ani) timp de 1 saptamana si dupa m-am despartit de el.sa va povestesc.mam despartit de el ca mi-a spus sa facem dragoste si l-am refuzat ca eu sunt virgina si prea mica pentru asa ceva. dupa a venit beat la mine la poarta dupa ce a fost la un balci in comuna apropiata...a doua zi dupa ce s-a trezit din betie imi datea sms-uri cu te iubesc si din astea si nu l-am crezut si atunci ne-am despartit! intrebarea e ca am facut bine ca i-am dat papucii?

1 răspuns:
| Roby_Ladar_1999 a răspuns:

Da...nu fii proasta sa stai cu un tip care este interesat doar de formele tale ok?