| Bellla a întrebat:

MERITA CITIT. Am mare nevoie de voi nu stiu ce sa fac,dar mai intai sa va spun povestea mea. mie imi place de un baiat. acest baiat a stat cu o prietena de-a mea,iar fata aceasta statea cu mai multi odata. eu i-am spus lui baiatului iar el nu ma crezut cu toate ca nu numai eu ii spunea ci toti prietenii lui. dupa un timp si-a dat seama ce fel de persoana era prietena mea si s-a despartit de ea. dupa o saptamana am vorbit cu el pe messenger si sia cerut iertare pentru ca nu l-am crezut si ma invitat la strand eu am acceptat,iar a doua zi am mers cu el la strand, apoi el ma intreba,, vrei sa stai cu mine? te iubesc foarte mult,, iar eu am acceptat pentru ca il iubeam si il iubesc foarte mult iar dupa doua zile ne-am intalnit si totul era in regula iar seara cand am vorbi cu el pe mess mi-a spus :,, relatia noastra e o greseala, te rog intelege-ma, eu iubesc pe altcineva,, eu am inceput sa izbucnesc in plans si nu am mai vorbit cu el cam o luna. in timpul asta am aflat ca sta tot cu acea fata.si intr-o zi m-a sunat si am vorbit de atunci cam o saptamana in fiecare zi si imi datea de inteles ca ii place de mine pentru ca imi zicea ca vrea cu mine la strand si chestii din astea. penultima oara cand am vorbit cu rl m-a facut proasta si handicapata iar cand l-am intrebat de ce m-a facut asa a zis,,pentru ca asa esti umblii cu prietenele alea ale tale,,(sa ceva de genu asta)chestia e ca prietenele astea m-au sprijinit cand m-am despartit de el.ele au fost langa mine cand am suferit foarte mult, iar de atunci nu mai vorbesc cu el, trecem unu pe langa altul si nici nu ne salutam. Ce sa fac? ce sa ii zic? P.S.el stie ca imi place de el...

3 răspunsuri:
| SimonaAdina a răspuns:

Fata trezeste-te la realitate nu mai visa la printul pe cal alb.Nu observi ca nici macar nu te respecta? Eu sa fi fost in locul tau nici macar nu m-as mai fi gandit sa mai vorbesc cu asa persoana.In fine sigur o sa ma critici ca ti-am spus asta dar candva o sa-mi dai dreptate, nu acum peste catva timp.succes!

| GRazvan12 a răspuns:

Lasal.Daca cauti o sa gasesti pe altcineva.Si eu am patit ceva asemanator dar am gasit pe altcineva

| RefLux a răspuns:

Lasal sa faca ce vrea. Pun pariu ca e un pusti care nu se poate decide ce fata sa aleaega si se crede star. Spune-i sa te lasa in pace si atat. Cine e el sa te judece?