| alessiaS a întrebat:

Am fost in vacanta la discoteca cu verisoara mea cu prietenul ei si niste prieteni de ai lui imi place foarte mult un baiat dintre ei dar mi-e rusine sa ii cer verisoarei mele nr. lui ce sa fac? Neam simtit impreuna foarte bine am dansat am plecat impreuna acasa dar atata tot. ce sa fa? crying (funtita)

Răspuns Câştigător
| gabriela_3062 a răspuns:

Este verisoara ta, este un membru al familiei, daca nu ai incredere in ea si iti este rusine de ea, atunci in cine mai poti avea incredere? Ial si tu mai usor nu ii cere numarul asa direct, mai "simtiti'va bine" si pe urma poti sa ii iei nr in calitate de prietena si timpul le va rezolva pe toate.si daca nu merge nu te amagii mai sunt si alti baietihappy... pupici

2 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Daca il interesa persoana ta ti-l cerea el singur
doar el e baiatul. el trebuie sa faca primul pas
dar daca te-a placut atat de mult fa tu primul pas si vezi cum se comporta dupa.

| Bloo2 a răspuns:

Ce poti sa faci laughing... logic ca trebuie sa il ceri verisoarea. oh go on