| eu_5214 a întrebat:

Buna,,, sa-mi incep poveste era sambata seara si imi placea un baiat foarte mult am dansat un dans cu o prietena si el s-a pus in spatele meu si depa aceea m-a luat de mana si sau stans luminiile si a inceput o melodie lenta ne-am sarutat dupa aceea am plecat pana afara cu o prietena dupa aia a mai venit el din cand in cand la mine dar nu prea ma baga in seama cand eram in discoteca si o verisoara de-a mea l-a intrebat daca suntem impreuna si el a zis ca inca nu adica ce inseamna?,,,,, dupa aceea a venit la mine sa ma sarute si l-am respins si el a zis ca ce a zis rau si cand am urcat sus in discoteca statea suparat supa aceea a plecat acasa voi ce ziceti ma place dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| maliutza a răspuns:

S-ar putea sa te placa.adica daca v-ati sarutat si statea suparat o fi ceva in inima lui.acuma depinde.sunt foarte multe genuri de baieti si nu poti stii ce-i in capu lor.in locu tau as incerca sa aflu mai multe informatii despre baiat.in asa fel incat sa-mi pot da seama singura.te pup:*

3 răspunsuri:
| somebody30 a răspuns:

Buna!
Atata timp cat el te-a sarutat, cu siguranta simte ceva pentru pentru tine. Iar daca si tu i-ai raspuns la sarut si-a dat seama ca atractia poate fi reciproca. Probabil, comportamentul tau de dupa sarut, usor evaziv, l-a indus in eroare. Cred ca o discutie, adica o mai buna comunicare, poate rezolva foarte usor problema. De placut, in opinia mea, sigur te place, cu atat mai mult cu cat i-a spus verisoarei tale ca nu sunteti INCA impreuna fapt ce dovedeste ca vede o eventuala relatie cu tine happy

| cosmin_2318 a răspuns:

Normal ca te place. daca ti-a zis ca ink nu sunteti impreuna ins ca urmeaza sa iti spuna daca vrei sa fii cu el te vrea:X. frumoasa povestea :X ce romantic...

| Mary_6951 a răspuns:

Buna, as spune ca la momentul cind tea luat la dansat si tea sarutat a avut intentii bune, si cred ca te placea, dar din momentul cind l-ai respins poate ai devenit mai putin interesanta pentru el sau chiar foarte atractiva, cred asa din singurul fapt ca baietilor le plac fetele ce nu le aprtin, adica le plac momentele atunci cind trebuie sa le cucereasca si sa le cistige! Sfatul meu este sa comunici mai mult cu el dar sa intinzi mai mult cu faza de relatii adica sa te lasi pierduta in bratele lui dupa o bucata de timp! Lasal putin sa lupte!