| anamariaiuliana a întrebat:

Am fost la baie sa imi schimb tamponul ( eu folosesc si tampon si absorbant ) Dar nu aveam tampon si nu imi aduc aminte daca mi-am pus unul pur si simplu sa sters din memorie aceasta secventa. Exista posibilitatea sa imi fi pus unul dar sa fi alunecat prea sus? De gasit nu e de gasit nicaieri. Stiu ca e o intrebare ciudata dar ma macina. Tin sa mentionez ca am nascut acum 5 luni si fiind agitata cu bebe fac lucrurile pe graba. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de crezut sa fi reusit sa-ti introduci complet odata cu tamponul chiar si firele suficient de lungi cu care este acesta prevazut, fire necesare extragerii acesteia. Daca totusi ai reusit o asemenea "performanta" medicul ginecolog sau asistenta acestuia este in masura sa te ajute si sa ti-l extraga. Multa sanatate!

| justanotheruser99 a răspuns:

Ar trebui sa faci un control la ginecolog, e singurul sfat pe care ti-l pot da.

| Mussette a răspuns:

Daca ti-a ramas in interior, nu e deloc ok. Va trebui sa ajungi la medic.

| Cosmin1983c a răspuns:

Stai lin. ala se simte. plus ca are si acea ata. nu e in tine.