| iubita23 a întrebat:

AM si eu o problema sper sa ma poata ajuta cinvea, am avut un Nokia 6234(cu 2 difuzoare)mai demult si am gasit acum prin casa cardul de memorie de 2gb microsd care-l aveam in telefon atunci problema este ca acum imi cere parola cand i-l bag n alt telefon si nu-mi aduc aminte sa fii pus vreo parola,am incercat q 1234, cu 0000 dar nu functioneaza, am vazut ca sunt si niste programe pe net dar nu stiu cum sa le folosesc.

1 răspuns:
| beastboy84 a răspuns:

Stii. nu ai ce sa ii faci ca si eu am uitat parola de la card si l-am aruncat crying( era d 4 gb nu cred eu ca ar exita programe sa sparga parola de la un card Micro SD. asta e parerea mea...