| Oana04 a întrebat:

Am in clasa un baiat care ma place si eu il plac pe el. Cum as putea sa-l fac sa-si de-a seama de asta si sa putem depasi pragul de prieteni(am mai fost cu el impreuna), dar fara sa-i spun direct ca il plac, sa o fac prin gesturi sau prin alte vorbe?

1 răspuns:
| KabauaFlorin a răspuns:

Trebuie sa petreci timp mult ce el si sa faci unele gesturi remarcabile cum ar fi daca iesiti la fast-food sa te asezi langa el chiar daca sunteti mai multi in gasca si sa te lasi in bratele lui, iar chiar daca zic ceilalti ceva tu doar sa zambesti si vezi cum reactioneaza si el!