| yappi a întrebat:

Am nevoie si eu de parerile voastre.Am cunoscut un baiat cam pe la inceputul anului scolar si ce pot sa spun parea baiatul perfect foarte atent la gesturi sau vorbe cel putin in prezenta mea.Se pare ca i'am parut interesanta si am avut ocazia sa ne cunoastem mai bine. Pot sa spun ca am inceput sa ma indragostesc de el pe parcurs si persoane din exterior chiar ma intreaba daca nu cumva suntem impreuna pentru ca parem prea apropiati in public. Odata cu aceasta sa spunem apropiere a inceput si el sa renunte la menajamente, nu se mai streseaza sa se abtina de la vorbe urate in prezenta mea bine nu adresate mie dar totusi si imi dau seama ca sunt multe persoane care le priveste de sus din nou eu nu intru in aceasta categorie. Mi'a cerut nr de tel am vorbit in ziua respectiva prin mesaje, ziua urmatoare si cam atat.Mai iesim impreuna si cu alti prieteni comuni si de fiecare data stam unul langa altul daca ajunge el primul imi pastreaza loc daca vine dupa se aseaza numai langa mine si are unele gesturi foarte apropiate adica ma gadila in joaca ma mangaie ma mai saruta pe obraz si imi place baiatul acesta dar nu mai stiu cum as putea face ce as putea spune sa se apropie mai mult de mine, sa fim impreuna asa cum toti cred ca este mai putin noi. Vreun sfat?:d Dau FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Lasal pe el sa te intrebe daca vrei sa fi cu el tu doar stai aproape de el mereu ajutal vb cu el baga-l in seama.

2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Spune-i ce simti pentru el.Sigur ca si el te place. Daca simtiti acelasi lucru unul pentru altul stai linistita ca totul va veni de la sinewinkinghappy

| CariocaAlba a răspuns:

El vrea sa fie cu tine. Spune-i ca v-ar sta bine impreuna, si o sa iti spune ca vrea sa fie cu tine.winking