| anonim_4396 a întrebat:

Ce gesturi face si ce vorbe iti zice un baiat care te place? !

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Iti zambeste
2. Vorbeste cu tine diferit
3.Te apara
4.Iti foloseste porecla
5.Te baga mai mult in seama
6.Iti face complimente
7.Incearca sa-ti atraga atentia

| Ezeru a răspuns:

Daca te place e mai greu sa afli, dar daca te iubeste e simplu se emotioneaza foarte tare cand este in preajma ta. Cel mai bine intreaba-l. Nimeni nu poate stii ce se afla in sufletul unui om.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Iti tine de urat,iti zambeste de fiecare cand se uita la tine,se uita cu coada ochiului la tine,ar vorbi ore in sir cu tine, rade cu tine, iesi cel mai des cu tine afara, ii pasa de tine daca ai patit ceva, te conduce acasa, face tot posibilul sa ramaneti numai voi, iti faca pe plac, iti spune ca esti ''mofturoasa, alintata si incapatanata''...

| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Presupun ca incearca sa te faca sa razi si cred ca iti face multe complimente. Probabil ca face diverse lucruri pentru a-ti atrage atentia(te gadila, te trage usor de par ).Dar ca sa fii sigura ca te place cel mai bine ar fi sa il intrebi direct.Bafta!

| violeta02 a răspuns:

Daca te place trebuie sa:
1 iti dea un cadou
2 sta mai mult timp in prejma ta
3 iti zimbeste
4 te invita pe tine si alti prieteni in oras
5 te gadila
6 iti atinge parul
7 se uita mai tot timpul la tine
8 iti scrie numele frumos pe o foaie si tio da
9 iti zice multe complimente
10 iti scrie mesaje
baftaaaa!
funda te rog!

| Geobaaa a răspuns:

Incearca sa vorbeasca cu tine dar nu recunoaste ca te place
incearca sa fie cat mai aproate de tine