| Christina a întrebat:

Am inchis aplicatia Real Desktop astfel: CTRL+ALT+DELETE, am dat la procese. Dupa ce am inchis aplicatia nu imi mai aparea nimic pe desktop. Am dezinstalat si aplicatia si nu merge sad. Ce sa fac sa imi apara iarasi folderele si ce aveam pe desktop? Imi cer scuze pentru categorie, dar am nevoie de un raspuns urgent! Dau FUNFITA :*:*

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Prima data fa un restart si vezi daca e tot asa. Daca da da un click dreapta cand esti pe desktop, mergi la properties - desktop - customize desktop si de acolo te descurci cred.Bafta!