| Anna_Mary_1987 a întrebat:

Am avut o relatie de 6 luni cu un baiat, totul era foarte serios, vorbeam des cu mama lui care este o femeie minunata si mereu a fost langa mine, o iubesc mult. Ne-am mai certat pe baza greserilor mele deoarece am mai vorbit cu niste baieti carora le placeau de mine, doar am vorbit insa el exagera, mi-a interzis sa mai vb cu ei, sau sa-i spun cand vorbesc, unul dintre ei era un fost iubit de al meu care ma suna mereu si ma cauta, iar un altul care era prieten cu el si imi dadea mesaje mereu iar eu ii raspundeam pentru ca acel baiat a fost un prieten bun candva desii el baiatul acela are 21 de ani, e un tip in care pot avea incredere doar ca el era indragostit de mine iar iubitul meu mi-a interzis sa mai vorbesc cu el, iar eu nu am facut-o. i-am ascuns faptul ca am mai vb cu el si am gresit, insa o "prietena de-a mea " cu care iubitul meu era certata l-a sunat spunandu-i ca eu voi renunta la el pentru acel tip, iar el i-a spus ei ca nu ma iubeste si ca s-a culcat cu mine de 3 ori. cand am aflat eu i-am spus ca nu vreau sa mai aud de el si ca este un fals, el mi-a spus ca ma iubeste si ca nu stie ce a fost in capul lui si vrea sa fim impreuna... si mi-a zis ca daca nu ma iubea nu statea 6 luni cu mine, il iubesc enorm nu pot dormi seara fara sa vorbesc cu el, imi vine sa urlu ca nu sunt cu el si nu pot crede ca totul a fost o gluma. el isi cere scuze, si eu nu stiu ce sa fac. ajutati-ma va rog, el imi mai reprosa faptul ca el m-a iertat defiecare daca cand am vb cu alt baiat. sau l-am parat mamei lui cu diferite chestii. Sa-l iert sau sa-mi vad de viata mea? Va rog daca nu intelegeti si nu imi puteti da un sfat bun nu mai raspundeti, multumesc din suflet! :*

6 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Iarta'l daca asa simti, dar pune'l sa indrepte greseala cu "prietena ta" si sa ii zica, ca totul a fost spus la nervi happy ca sa nu sa raspandeasca vorba ca te'ai culcat de 3 ori cu el.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea incerca un nou inceput.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai gresit, fa-te mielusel bland, si taci din gura.

| SkyPilot a răspuns:

Amandoi ati gresit. Cum aparent amandoi aveti sentimente puternice, intalniti-va si cadeti de acord sa o luati de la capat. Fara minciuni, fara lucruri ascunse, si fara parat la parinti. Baietii cu care vorbesti toti au un interes ascuns in ce te priveste, gandeste-te ca si el are dreptatea lui si stabiliti impreuna ce aveti de facut.

Răspuns utilizator avertizat
| iSwag a răspuns:

Eu l-as ierta.