| acadele2000 a întrebat:

Imi place de un baiat iarprietenul lui m-a intrebat azi daca vreau sa ma combin cu baiatul de care imi place, iar prietena mea zicea mereu cand venea pe strada ca uite vine iubitu etc.Si pe urma mi-a zis ca e o gluma dar eu nu cred deoarece inainte sa aflase ce o sa-mi spuna baiatul acela a plecat.

Eu vreau sa stiu daca lui ii place de mine ca nu stiu sigur si cum pot sa-l fac sa-i zic si ca mine imi place de el

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar noi nu vrem sa stim daca prietena lui care este prieten cu prietenul lui prietena baiatului al carui prieten il plac care zice mereu cind ma vede pe strada ca uite ubitu lu prietena prietenului prietenei mele trece, iar tu sa stii ca te place, nu mai poate dupa tine

2 răspunsuri:
| acadele2000 explică:

Dau fundita

| OnNne a răspuns:

Du-te si vb cu el offf intreaba-l daca te place?